Lajmet e fundit

Dalin të palarat e Armina Mevlanit, Sali Berisha nuk e dashka fare si nuse sepse ajo akoma fle edhe me një….

Advertisement

 

Armina Mevlani është një nga blogeret më të njohura në Shqipëri, por fakti që është e njohur nuk do të thotë që dimë gjithçka rreth saj.

 

Bukuroshja brune ka rrëfyer për “Who”, 10 gjëra të padëgjuara më parë për jetën e saj, që mund t’i lexoni më poshtë. Ajo që na tërhoqi vëmendjen ishte një ves që Armina e ka krijuar në fëmijëri dhe e bën edhe sot e kësaj dite. Ajo mban një bluzë gjithmonë pranë vetes kur fle.

 

3. Kam qenë rockere/metalare për shumë vite, madje një periudhe i kam pasur flokët me fije rozë.

4. Jam shumë e lirshme dhe i bëj njerëzit për të qeshur jashtë mase.

Advertisement

5. Kërcimi është pasioni im dhe shpesh në moshë të vogël kërceja me grupin e baletit të mamasë sime për të fituar para.

 

6. Prekem shumë shpejt, sidomos nga lajmet jo të mira që lexoj në internet apo edhe nga filma të dhimb shëm.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

7. I kam shumë, po shumë f rikë lartësitë.

8.Fle gjithmonë me një bluzë tek hundët pasi më ka mbetur ves që e vogël. Merrja bluzën e mamit dhe e mbaja tek hundët, jo më kot sot e kësaj dite fle me një bluzë te hundët.

9. I adhuroj akoma Barbie-t.

10. Ëndrra ime është të krijoj një linje timen, jo vetëm për tregun shqiptar, por për mbarë botën. Një linjë të kuruar dhe të menduar mirë edhe pse mendoj që do duhen disa vite derisa të bëhet realitet.

Advertisement
Advertisement