Lajmet e fundit

Ka 7 fëmijë/ Nëna shqiptare flet e lumtur, jam e bekuar

Advertisement

 

Ajlin ka lindur plot 7 fëmijë, një një djalë dhe shtatë vajza. Në një lidhje me Skype për ‘ABC e Mëngjesit’, Ajlin ka treguar historinë e saj, ku ndryshe nga çfarë mund të mendohej për të lodhja nuk është një pengesë.

“Të gjithë binjakë, përveç të voglës. Është një bekim nga Perëndia dhe nuk e kemi ndjerë lodhjen. Djalin e kam të parin dhe kam më pas gjashtë vajza. Të gjithë mendojnë se kam qenë në kërkim të një djali, por jo.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Duhet thjesht mirëkuptim. Të tjerët janë luks dhe jo lodhje. Ne jetojmë në Fierzë të Tropojës. Zakonisht kemi shumë impenjime në karrierë si unë dhe bashkëshorti. Ndodh që vajzat binjake flen bashkë dhe thonë mami do fle unë me ty, unë me ty. Po me rëndësi ka që zgjohemi bashkë”, rrëfeu Ajlin.

Advertisement
Advertisement