Lajmet e fundit

Ndarje në pleqëri, Cudia ne Tirane, u nd anë se burri ra në dashuri ne moshen 65 vjecare

Advertisement

 

Sipas statistikave të INSTAT-it, në 100 martesa, 24 përfundojnë me div orc. Mosha mesatare e të div orcuarve është 30 vjeç.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Por çfarë ndo dh kur një çift bashkëshortësh nda hen pasi kanë je tuar 30 vjet së bashku?DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

Advertisement

 

Kjo është Vera Shkëmbi 65 vjeçare e ardhur nga Korça e cila je ton në Tiranë. Pas një martesë që zgjati tre dekada dhe erdhen në jetë dy fëmijë ndo dhi ajo që Verës kurrë nuk i kishte shkuar në mendje divo rci, transmeton AlbanienShow

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Dëgjojeni rrëfimin e Verës më poshtë…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement