Lajmet e fundit

Shkëlzen Berisha i gjen “zgjidhje” sëmundjes së Armina Mevlanit me këtë dhuratë (FOTO)

Advertisement

 

Do ta ëndërronte çdo femër por mesa duket për fat e ka Armina Mevlani. Ditët e fundit Armina Mevlani ka qenë në shtëpi për shkak se ka qenë sëmurë.

 

Edhe pse është ndjerë jo mirë nga ana shëndetësore, ajo më në fund ia ka dalë që të buzëqeshë sërish.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Ditën e djeshme është ndjerë më mirë por jo vetëm sepse është shëruar, por edhe për shkak të një surprizë të ëmbël që ka marrë nga partneri i saj.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Shkëlzeni e ka ‘përkëdhelur’ në një mënyrë mjaft të veçantë, duke e surprizuar me një kuti të madhe me trëndafila rozë. Në fakt kjo duket një surprizë shumë e këndshme.

Advertisement
Advertisement