Lajmet e fundit

Alketa Vejsiu bën s kandalin e madh/ Prezanton vajzat që e bëjnë me lek në krevat si princesha

Advertisement

 

ShqipëriaIme ka zbuluar dy konkurentet e para që do jenë në këtë programin e dashurisë qe do të nisë në TV Klan të hënën.

 

Klea Shkurti është një prej pretendenteve që do të marrë pjesë në këtë kompeticion. “Princesha” e Alketa Vejsiut pëlqen gazetarinë, modelingun dhe organizon evente të ndryshme me VIP-a.

 

Klea është një emër shumë i njohur në Tiranë, pasi pëlqen të reklamojë lu.ksin e saj, udhëtimet e shtrenjta me shpenzime ma.rrame.ndëse dhe jetën e natës. Si i ben parate nje vajze modeste ne Tirane?

 

Gojet e l.iga flasin per Klean si nje vajze shoq.eruse qe paguhet shume mire nga djemte ne Tirane dhe me gjere..Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Vajza e dyte quhet Enxhi Haxhiu. Edhe kjo “princeshe” njihet për jetën e luksit dhe ekspozimin e h.ireve. Në fakt a janë keto vajza shembulli që duhet të promovojmë në ekran?

 

Fotot e postuara në rrjetet sociale i lënë shumë pak vend imagjinatës dhe tregojnë hiret e saj, që e zh.v.eshin nga “fustani” i princeshës. Skena h.o.t, shumë h.o.t na presin, e sigurt, shpresojmë pa pu.llë të ku.qe!

Advertisement
Advertisement