Lajmet e fundit

Aurela Gace përlot me dedikimin për doktor Florin/ 8 vite pa ty, koha nuk ka shëruar asgjë…!!

Advertisement

 

17 nëntori, shënoi gjashtë vjetorin e vd ekj es së këngëtarit të njohur shqiptar Dr. Florit. Këngëtari, pjesë e grupit të njohur West Side Family, vd iq në vitin 2014.

 

Ai kishte mar rëdhënie të mira me një pjesën më të madhe të estradës shqiptare dhe cilësohej si një nga miqtë e ngushtë të këngëtares Aurela Gaçe.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Së fundmi, Aurela ka ndarë një foto në rrjete sociale, ku përkujton mikun e saj tashmë të ndjerë. “6 vjet pa ty Flor”, ka qenë përshkrimi i fotografisë, e cila fillimisht ishte publikuar nga bashkëpunëtori i tij, Landi Fornia.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Kujtojmë që Dr. Flori ndërroi jetë në moshën 35 – vjeçare, duke lënë pas bashkëshorten dhe dy fëmijët e tij.

Advertisement
Advertisement