Lajmet e fundit

Humbi babanë pak ditë më parë/ E bija e Bujar Nishanit përlot rrjetin: Nuk po marr dot frymë…

Advertisement

 

Më 28 maj u nda nga jeta në moshën 56-vjeçare ish-presidenti, Bujar Nishani në një spital në Gjermani, ku ishte dërguar para një muaji për përkujdesje intensive pas rëndimit të gjendjes së tij shëndetësore.

 

Nishani la pas bashkëshorten dhe dy fëmijët, djalin dhe vajzën, kjo e fundit ka reaguar pak orë më parë përmes një postimi në Instastory.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Fiona ka postuar një foto nga fëmijëria, ku shfaqet në shpatullat e të atit, një moment ky i paharrueshëm për të. “Ende nuk mbushem me frymë”, ka shkruar Fiona përmbi foto tepër e prekur.

Advertisement
Advertisement