Lajmet e fundit

Do të l*pij të zhveshur pa rroba/ Ja pse ja thanë këto fjalë Rudina Magjistarit

Advertisement

 

Moderatorja Rudina Magjistari, veç karrierës së saj në televizon, ka edhe një biznes privat, në të cilën bëhen trajtime të ndryshme estetike.

 

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shih en gishtat e këmbës të lyer, duke shkruar se sot është një ide ideale për pedikyr.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Por ka pasur disa nga ndjekësit e saj që e kanë përkthyer këtë foto në mënyrë “er ōt ike”, duke i bërë komente banale.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement

Advertisement