Lajmet e fundit

“E bejne me shume në Shqipëri,” Enca flet për ‘femrat e bossave’: Nuk është aq e lehtë të gjesh një sheik

Advertisement

 

“Dubai Porta Potty” u shoqërua me shumë bujë para pak ditësh kur u zbulua si fenomen te sheikët e Dubait. Edhe femrat shqiptare që janë zhvendosur në Dubai e po kalojnë shumë kohë atje u përfshinë në një farë mënyre në këtë ska ndal. Enca është një prej tyre dhe gjatë një emisioni televiziv ditën e sotme tha se në fillim nuk do të reagonte për këtë ska ndal dhe përfshirjen e emrit të saj.

 

Këngëtarja u shpreh se ka punuar që e vogël dhe se gjithë Shqipëria e di se si është bërë e famshme dhe e pasur.Në fillim mendova se nuk duhet të reagoja por kur e pashë foton dhe emrin të përfshirë në një gjë kaq ban ale kur të gjithë e dinë sa vite kam në muzikë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

Advertisement

 

Nuk është e thënë të kesh dashnor apo të besh gjëra imo rale për të udhëtuar. Lajmi në gjithë botën doli për një influencer afrikane dhe kjo gjë nuk ndodh vetëm në Dubai por kudo në botë.Dashakeqësia më neve riti. Jo vetëm për veten time por për të gjitha vajzat. Unë kam shoqe që bëjnë jetë të thjesht por jetojnë aty.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Nuk gjy koj asnjë vajzë sepse secila i bën vetë llogaritë. Por nuk ke pse shkon në Dubai të bëhesh esk ort.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Ndodh edhe në Shqipëri, edhe kudo. Që herët e para që kam shkuar aty, pa dalë këto lajme njerëzit thoshin ke gjetur ndonjë sheik andej. Në Dubai ka mijëra femra yje dhe nuk është aq e lehtë të gjesh një sheik.

Advertisement