Lajmet e fundit

Njihet Si Kapo I “Bandës Së Çobenjve”, Ky Është Babai I Marina Farës Dhe Ish-Burri I Elit Qe E Mbajti Te Fshehte

Advertisement

 

Njihet si kapo i “Bandës së Çobenjve”, ky është babai i Marina Farës dhe ish-burri i Elit qe e mbajti te fshehte
Pothuajse asnjëherë nuk e kemi parë këngëtaren Eli Fara në krah të ndonjë mashkulli, qoftë ky dhe ish burri i saj.

 

Kjo pasi këngëtarja korçare është ndarë nga bashkëshorti i saj para shumë vitesh, kur Marina, vajza e saj ishte disa muajëshe. Por, edhe më pas Eli nuk është martuar më. Pas ndarjes ajo iu përkushtua vajzës dhe muzikës duke mos nisur më asnjë lidhje tjetër dashurie, ose të paktën asgjë nuk ishte e konfirmuar edhe pse thashethemet nuk mungonin.

Advertisement

 

Por e dini se kush është babai i Marinës?
Babai i Marinës dhe ish-bashkëshorti i Elit njihet si Lul Kapurani por emri i tij i vërtetë është Vangjush Kapurani. Edhe Marina mban mbiemrin e tij, madje ligjërisht në gjendjen civile ajo quhet Roxhensa Kapurani, shkruan Tabloid.
Shtyp hapesiren rekla5muese dhe shikoni fotot ne vazhdim:

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Mbase emrin e tij nuk e keni të dëgjuar, por Luli ka pasur probleme me drejtësinë para disa viteve dhe njihej si “Kapo i Bandës së Çobenjve”.Sipas burimeve pranë Tabloid.al Luli jeton në Korçë por prej 20 vitesh nuk dihet çfarë bëhet me të. Shtyp hapesiren reklam6uese dhe shikoni fotot ne vazhdim:

Advertisement

Advertisement