Lajmet e fundit

Po behen 9 vite nga vd ekja mis terioze e SokoI Olldashit, ç’bën sot gruaja e tij..?!

Advertisement

 

Ish dep uteti i PD, Sokol Olldashi h umbi j etën 9vite më parë në një aks ident në rrugën Elbasan-Tiranë.

 

Vd ekja e ish dep utetit ishte një hu mbje e madhe për familjen dhe për këdo që e njihte dhe kishte punuar me të.Olldashi bën 9 vite që është Ia rguar nga kjo je të, ndërsa familja e tij bashkëshortja dhe djemtë janë treguar gjithnjë të reze rvuar sa i përket eks pozimit në media.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ka qenë nëna e tij, Kozeta Olldashi dhe i vëllai Ardiani që shpesh nda jnë kujtimet e Sokolit. Ndërkohë Enkelada, bashkëshortja vijon karrierën e saj si juriste dhe pedagoge.

Advertisement
Advertisement