Lajmet e fundit

E pro vokoj per da shnorin! Soni Malaj nuk permbahet ne TV Klan ndaj Rudina Magjistarit: Ta thashe qe…(VIdeo)

Advertisement

 

E ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ka qenë e ftuar këngëtarja Soni Malaj e cila është mjaft e dashur për të gjithë publikun. Me një karrierë të gjatë muzikore, ajo është një nga këngëtaret që mund ta thuash e kompletuar. Përveç është e bukur, ajo ka një zë fantastik dhe gjithmonë ka rënë në sy për performancat e saj në skenë duke qenë shumë energjike.

 

Soni Malaj do të konkurrojë në “Këngën Magjike” me këngën e saj “Versioni im”, një baladë dashurie e cila e risjell pas 10 vitesh në bashkëpunim me Three Dots.Gjatë intervistës, moderatorja Rudina Magjistari e ka pyetur se si e ka pritur familja e saj këtë baladë dhe i fejuari i saj Klevi, pasi teksti fliste për një lidhje to ksike e cils e kishte lodhur mjaft vajzën nga sjelljet e të dashurit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Soni nuk preferoi t’i përgjigjej asnjë pyetje përsa i takonte Klevit, duke na bërë të aludojmë se ajo i ka dhënë f und lidhjes 6-vjeçare që kishin bashkë.

Rudina Magjistari: Cilat kanë qenë përshtypjet e para të njerëzve të tu më të afërt në lidhje me baladën e fundit? Si e kanë pritur ata?

Advertisement

Soni Malaj: E kanë dëgjur dhe obobo teksti se mos e marrin sikur e ke personale.

Rudina Magjistari: Ky ka qenë komenti i Klevit?

Soni Malaj: Jo komenti i familjarëve, por e kanë pritur shumë mirë. Pastaj më thanë po ti na the që nuk do marrësh pjesë. E kam treguar shumë vonë si gjë.

Rudina Magjistari: Po Klevi jam kurioze sepse aty është një baladë që flet për një ndarje , “versioni im”, çfarë nuk i thua atij të shkretit andej matanë, kështu si ka qenë komenti i tij në lidhje me tekstin e këngës?Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Soni Malaj: Kënga është pritur gjithmonë shumë mirë domethënë, e dinë që po bëra unë një baladë, do e bëj një baladë shumë të mirë.

Rudina Magjistari: Dhe jo gjithmonë është personle, Klevi është mësuar me një gjë të tillë. Të mbështet gjithmonë apo jo?

Soni Malaj: Po familja më mbështet.

Rudina Magjistari: Me Klevin bashkëjetoni më duket, kështu është thënë tek E Diela Shqiptare?

Soni Malaj: E shoh që ti ken ja katër herë që po e përmend, sot jemi për “Këngën Magjike” dhe unë jam më shumë e fokusuar aty.

Advertisement

Kujtojmë se e ftuar tek rubrika “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare, Soni foli mjaft për partnerin e sa Klevi, ku tregoi se prej një viti ata dhe bashkëjetojnë bashkë. Por mesa duket, me kalimin e kohës gjërat dhe mund të kenë ndryshuar për çiftin.

Advertisement