Lajmet e fundit

Eh mori për burrë nipin e Enverit/ Rezarta Shkurta ka rënë rehat, ja si e mban burri në pëllëmbë të dorës

Advertisement

 

Këngëtarja Rezarta Shkurta festoi dje ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë mori urime të shumta nga miqtë e kolegët.

 

Por surpriza më e bukur ishte rezervuar në mbrëmje nga bashkëshorti i saj, Ermali. Rezarta Shkurta feston ditëlindjen, Ermal Hoxha i bën surpizën..Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

Ai i kishte përgatitur një mbrëmje shumë romantike partneres buzë detit. Rezarta publikoi një video ku shihej ambienti e tryeza me lule e trëndafila, teksa mbante gotën e shampanjës.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

Advertisement