Lajmet e fundit

“Humbja ma e madhe e jetës”, Adi Krasta perlot shqiptaret me humbjen e tij

Advertisement

 

Si rrallëherë gazetari dhe moderatori i njohur Adi Krasta ka bërë një mesazh emocionues në rrjetet sociale.

 

Krasta ka publikuar foton e mësueses së ndjerë të klasës së parë. “. Vdiq e re kur isha 14 vjecar. E konsideroj humbjen e pare te madhe te jetës”, shkruan Krasta.

 

Mesuesja ime e klases se pare quhej Nedret Cene. Gjirokastrite, trupvogel, tejet inteligjente.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Me bente gjithnje pershtypje nje dhemb i arte ne ate buzeqeshje. Kishte dicka Elizabetiane tek ajo zonje e rendesishme. Vd iq e re kur isha 14 vjecar. E konsideroj humbjen e pare te madhe te jetes.

Advertisement
Advertisement