Lajmet e fundit

Janë Çift Aq I Bukur, Aktorja Turke Jep Lajmin E Keq: Mehdi Do Largohet, Atij Do I Marrin Jetën Jam Kaq E Trishtuar…

Advertisement

 

Aktorët Ibrahim Çelikkol dhe Demet Ozdemir treguan se patën shumë kimi mes tyre në serialin “Shtëpia ime, fati im”. Kjo solli edhe sukses për serialin, i cili transmetohet edhe në vendin tonë.
Një lajm i fundit i ka trishtuar fansat pasi Ibrahim, i cili luan rolin e “Mehdiut” do të largohet nga seriali. “Mehdi” do të që ll ohet për v de kj e në episodin që pak javë më vonë do të transmetohet edhe në Shqipëri.

 

Advertisement
Advertisement

Me largimin e Ibrahim Çelikkol, Demet ka publikuar një postim ku i jep lamtumirën e prekur kolegut të saj dhe partnerit në serial.
“Ti gjithmonë më ke mbështetur. Do ta shoh të kaluarën time e lumtur sepse kam luajtur krah teje. Je njeri kaq i mirë. Jam e lumtur që rrugët tona u bashkuan për këtë serial.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Do të jem gjithmonë mirënjohëse që je treguar tolerant ndaj meje. Rruga jote e re qoftë e lumtur, historia jonë ka mbaruar këtu, por do të qëndrojë gjithmonë në jetën time. Lamtumirë Mehdi”-shkruan Demet.

Advertisement
Advertisement