Lajmet e fundit

Monika Lubonja bën publike detyrën e re/ Do zbus kafshët tani

Advertisement

 

Megjithëse prentendoi për një punë në institucionet e artit dhe kulturës, aktorja Monika Lubonja ka marrë një tjetër post në Bashkinë Tiranë: Drejtoreshë e Kopshtit Zoologjik. Këte e konfirmoi vetë ish-konkurrentja e Big Brother Vip, teksa në intervistën e fundit për “Wake Up”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Lubonja tha me humor se pasi zbuti njerëzit në BBV, tashmë e kanë angazhuar që të njëjtën gjë të bëjë edhe me kafshët e egra.“Faleminderit, diplomacia pra, drejtoreshë e Kopshtit Zoologjik. Siç duket thanë, meqë zbuti ata njerëzit, do t’i zbusë dhe këta. Ata atje në BBV më deshën të gjithë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

Advertisement

 

Aty realisht është bërë një punë shumë e mirë, aty me të vërtetë është bërë një qendër totalisht e re”, deklaroi aktorja.Për tabelënë që paralajmëronte prindërtit për fëmijët nga rrezíku prej luanit, aktorja tashmë drejtoreshë tha se ajo mund të jetë vendosur nga vizitorët.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Këto tabela nuk janë të vëna nga ne. do të jetë nga vizitorët që kanë për qëllim që të bëhen lajme dhe meme. Ajo që më vjen keq është që ka personazhë publikë që e marrin dhe e postojnë.Jo gjithmonë duhet të kemi tendencën që për një gjë të bërë mirë, të kemi diçka për të thënë dhe ta shajmë më pas. Duhet vlerësuar e gjithë puna, deri tek ata njerëz që mirëmbajnë kafshët. Nuk pyeti njeri, a janë hapur vende pune”, përfundoi Lubonja.

Advertisement
Advertisement