Lajmet e fundit

“Nuk besoj në Zot”, këngëtarja Eneda Tarifa habit me deklaratën e saj: Ju kujtoni se..

Advertisement

 

Eneda Tarifa ka qene e ftuar ne emisionin e Sonila Meço, Tempora.Mes gjithe te tjerash ajo eshte pyetur per rap ortin qe ka mr Flor Mumajesin i cili eshte edhe producenti i saj i kenges “Ma zgjat doren” qe fitoi kengen Magjike 2019.

 

Eneda eshte shprehur shume pozitive kun drejt tij dhe ka treguar se ai nuk hu mb kohe dhe energji neper intervista apo panele por e perdor per te prodhuar art.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

“Megjithëse nuk besoj në Zot, të dhëntë je ta fu qi dhe energji për të lënë dhe për të bërë këtë art që bën ti, këngë të mrekullueshme.”- ka thene ajo.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ka qene pikerisht kjo fraze qe ka terh equr vemendjen e njerezve, duke nenkuptuar keshtu qe kengetarja eshte ateiste pasi nuk beson ne fe apo ne Zot.

Advertisement
Advertisement