Lajmet e fundit

Fatos Nano President i Shqipërisë? Dalin të pathënat, zbulohet deklarata befasuese nga Bamir Topi

Advertisement

 

Ish-Presidenti Bamir Topi u shpreh mbrëmjen e djeshme teksa ishte i ftuar në emisionin ‘Log’, se kështu si ka ardhur Kushtetuta zgjedhja e kreut të shtetit është produkt i mazhorancave.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

I pyetu nëse mund të jetë Fatos Nano President, duke qenë se e ka artikuluar në të shkuarën këtë amb icie dhe kohët e fundit ka dalë në krah të Edi Ramës, Bamir Topi dha një përgjigje të pr er ë.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Po më bën një pyetje që nuk ka fare li dhje me bazën e informacioneve që kam unë. Fare. Kur them që është produkt i mazhorancave politike që do të krijohen, mund të krijohet një mazhorancë në krahun tjetër dhe mund të jetë produkt i tyre.

Advertisement
Advertisement