Lajmet e fundit

Humbi shikimin, burri br aktiset nga bashkëshortja: Më mori dhe fëmijët, më tha

Advertisement

 

Historia e tretë në “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e Alketit. Për shkak të prob lemeve ekonomike, ai kishte emi gruar në Itali.

 

Fatk eqësisht atje kishte pë suar një aksi dent automobilistik, i cili i kishte marrë shikimin.

 

Kohë më vonë, bashkëshortja e kishte bra ktisur duke i marrë me vete dhe dy fëmijët.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Hajt se unë u bëra kështu, të paktën mos të shkat ërroja familjen. I thashë mos, jo nuk mundem tha. Ik i thashë. Me z or nuk e mban dot një njeri në shtëpi. U ndjeva shumë ke q se ikën dhe fëmijët”, rrëfeu ai.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Vite më pas, Alketi ishte njohur me Linditën. Ai e kishte ftuar në studio për ta falenderuar për dashurinë, kujdesin dhe sak rificat që ka bërë për të. Bashkë me Alketin ishte dhe Ermal Fejzullahu, si këngëtari i tyre i pre feruar..Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement