Lajmet e fundit

Luks dhe klas/ Keto jane pamjet brenda shtepise se 7 VIPAVE shqiptar, Arditi e paska me te bukur

Advertisement

 

Falë punës dhe fames së arritur, disa nga personazhet e njohura shqiptare kanë arritur të krijojnë një standart të mirë të jetesës dhe të krijojnë ambiente mahnitëse banimi.

Në vazhdim do tju sjellim pamje nga shtëpitë e disa prej VIP-ave shqiptarë.

Modelja Emina Çunmulaj dhe bashkëshorti i saj miliarder Sam Nazarian kanë disa shtëpi në SHBA, por pjesën më të madhe të kohës ata e kalojnë në vilën e tyre në Beverly Hills.

Advertisement

 

7b2272901572a90649c0afd4be845059 (1)

c0595a19716571e32987d31ebb5a21ea

Këngëtarja Ledina Çelo jeton prej vitesh në një vilë në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e vegjël.

624a6a0879289e1952be24db38c90d0a

9f7e66e6ab467b355b272d87ad4d6989

 

Çiljeta Xhilaga jeton në një duplex në Tiranë.

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

2464b6ed4992bd13ffd5b3bfdbb67fb4

Irma Libohova dhe familja e saj i kalojnë ditët midis Tiranës dhe Qerretit duke qenë se kanë dy shtëpi. Një në kryeqytet dhe një në plazh.

6943829c077527be2be119328bc99804

a37b6c65d0b025ab7dcb0f02f46e3edb

 

Manjola Nallbani jeton në një apartament në Tiranë së bashku me familjen e saj.

3c0272c484350ad6ea3a5cf39b5eec9b

e1b44509e47830b8243b56d164412f1a

Afërdita Dreshaj jeton në Detroit, SHBA së bashku me të dashurin e saj, lojtarin e hokejt Jakub Kindl.

Advertisement

b77f46b7a349a0486aa078b56430a82b

a5c6ae9a97a0f4c7a465cd7de244f9d2

Advertisement