Lajmet e fundit

Paloma: Kur pi, burri më zhvesh dhe më trajton si bebe..!!

Advertisement

 

Rudina Demneri ose siç njihet ndryshe si Paloma, është një gazetare e cila ka qenë edhe pjesë e BBV Albania.

 

Gjatë qëndrimit në shtëpi, ajo tregoi se burri i saj e ka dhunuar për gati 8 vite me radhë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ndërkohë tashmë që ka lënë BBV, në një emision televiziv Paloma ka treguar se bashkëshorti e mban në pëllëmbë të dorës kur ajo bëhet tapë me alkool.
Ajo thotë se në momentin që ka konsumuar shumë pije me alkool, burri e vesh, e zhvesh dhe e trajton si bebe.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

Paloma:
Në raste të rralla ku pi bëhem shumë keq dhe më kap me këto reflukset. Burri më mban kokën me shumë dashuri dhe kujton ato momentet e tij e thotë: “Ç’të duhet ty me këto punë?” Më vesh, më zhvesh, më heq rrobat, më vendos peshqirin, çfarë nuk bën, më trajton si bebe në ato momente dhe them: “A të pi prap?” Ndaj është marrëdhënia e bukur.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement