Lajmet e fundit

Po thuhet se Monika Kryemadhi ka tradhtuar Ilir Metën?Fotografohen mesazhet e saj me biznesmenin e njohur

Advertisement

 

Grupi Parlamentar i Lëvizjes Socialiste për Integrim u tkurr ndjeshëm në zgjedhjet e fundit parlamentare të prillit të vitit të kaluar, në krahasim me zgjedhjet e kaluara.

 

E megjithatë, ata që janë aktualisht duket se kanë marrëdhënie shumë të mira me njëri-tjetrin, jo vetëm si kolegë, por edhe si miq. Në LSI është e njohur fryma e miqësisë mes tyre dhe në këtë filozofi brumosen edhe të rinjtë e LRI, të cilët më pas furnizojnë partinë me prurje të reja.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

 

Kujtojmë këtu pushimet e tyre së bashku në Jal ku krahas plazhit dhe argëtimit, zhvillojnë edhe aktivitete në funksion të misionit të tyre.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Paparazzi ka fotografuar Monika Kryemadhin teksa i tregon diçka në celular deputetit Agron Çela, një biznesmen nga Shkodra, i cili njihet edhe për pasurinë e tij. Të dy duken të qeshur nga ajo çfarë po shohin.

Advertisement
Advertisement