Lajmet e fundit

Tradhëtia e nuses në Librazhd, flet hapur vjehrra: Si e kapa “m at” me tjetrin, i bëra foto t’ia tregoja djalit

Advertisement

 

Pas dëshmive tro nditëse të nuses së re në Librazhd, që u kap ‘ma t’ me të dashurin e saj në dhomën e gjumit, vjen versioni i vjehrrës së saj.Në një lidhje telefonike për emisionin ‘Me zemër të hapur’ në ‘Neës24’, vjehrra tha krejt të kundërtën.

 

Çfarë ka ndodhur me ju dhe nusen e djalit?
Për ça mi bëni këto pyetje!
Kemi disa video që janë shpërndarë në portale. Duhet të kuptojmë se pse është dhu nuar kjo 20-vjeçare?Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Videot se di, mi kanë marrë nga telefoni. Kam kaluar pak vetë. Se prisja atë gjë. E kam dashur si gocën time dhe e mbaj prej 2 vite e gjysmë. Emigrant janë të gjithë. Ai vinte dy muaj dimri dhe ikte. Ai do e merrte në gusht nusen kur të kishte pushuar. i thash dy javë më parë që: “u hap dera lart, u ndje zhurmë”. Më tha “nuk di gjë fare”.

Advertisement

 

Atë natë që keni shkuar, ke qenë ti dhe bashkëshorti juaj dhe djali. Pse duhet të ndodhte ashtu?E kapëm se e di që e kishte një brenda. Dyshuam dhe e bëmë një foto që djali ta kishte aty. i pashë videot dhe ishte shumë e rëndë. Ato video mbrohen nga policia. Nuk të gënjej.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Si keni shkuar me nusen?
Shumë mirë kam qenë. E doja si gocën time. E doja dhe më shumë se skam goca. Kemi kaluar mirë.
Si e keni trajtuar nusen?Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

I kam ndenjur në këmbë dy vite e gjysmë nuses. Do ble kështu, do ble ashtu. Askush nuk ia ka prishur gjë. As unë as çuni. i thashë a ke gjë.
Ajo ka pretenduar se e keni shfr ytëzuar?
Jo. i thoja hajde nga puna dhe shlodhu. Nuk e di ça bënte. Rrinte në telefon apo jo në shtëpi.

Advertisement
Advertisement