Lajmet e fundit

A ju kujtohet vajza sha histje te filmi “Dy herë m at”? Shikoni sa ka ndryshuar dhe ja profesioni i saj i ri!

Advertisement

 

Advertisement

Rudinën tek filmi aq i dashur “Dy herë mat” me siguri të gjithë e mbajnë mend.
Ishte vajza që donte edhe “akullore, edhe çokollatë” dhe në fund fitoi ishte ajo që nga qyteti i saj ndaj kampionit më të madh shahut, në vendin tonë.
Por si duket “Rudina” pas kaq shumë vitesh? Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Manjola Begolli ka mbaruar studimet për ekonomik dhe sot nuk është më aktore, por i është futur rrugës së biznesit.
Ajo pas shumë kohësh, ku edhe nuk është marrë më me aktrim, u rikthye në ekran, kur u bë pjesë e emisionit “Shiko kush luan”.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Manjola Begolli (vajza shahiste); ne kinokomedinë ku me humorin e saj godet mendjemadhësinë, mbivlerësimin e aftesive vetjake dhe mosbesimin për arritjet në punë shkencore të njerëzve të zakonshëm, siç i quan sot Kryeministri Edi Rama, me modesti e këmbëngulje, pasion e dëshirë për profesionin e shkencën, arriti të turpërojë kampionin e madh.

Advertisement
Advertisement