Lajmet e fundit

E dashura e çunit të Berishës i tregon të gjitha: Ja çfarë kam shkruar në fundshpinë, e bëra se tatuazh…!!

Advertisement

 

Planet për dasmë të Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës i dëgjojmë prej kohësh.Armina kishte nisur përgatitjet rreth një vit më parë, ndërsa nuk kishim dëgjuar asnjë të re lidhur me eventin deri ditën e sotme.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Teksa ka ndarë disa përgjigje me ndjekësit në rrjet, një prej tyre e ka pyetur blogeren: “E shtyve dasmën për shkak të Covidit?” Armina nuk e ka mohuar këtë si fakt.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

 

“Po, sepse mendoj se në një kohë si kjo nuk duhet të organizohen grumbullime. Shumë dasma janë vatra infektimesh për shumë njerëz. Qendroni të sigurt”, ka shkruar Mevlani.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Po ashtu blogerja ka zbuluar edhe tatuazhin që ka në fundshpinë, e cila sipas saj është fraza “La dolce Vita”.

Advertisement
Advertisement