Lajmet e fundit

E Ka Burrin Më Të Vogël/ Aurela Gace zbulon Reagimin e papare Të Vjehrrës Kur E Mori Vesh

Advertisement

 

Edhe ne familje ashtu si dhe ne daljet e saj publike, Aurela Gace e tregon gjithmone energjine e pashtershme qe ka.

 

Para disa kohesh e ftuar ne studion e ‘’Xing me Ermalin’’ nena e dy vajzave Grace dhe Abigail ka folur me gjate per familjen dhe karrieren. Ne rubriken off record jane zbuluar per publikun disa prej te pathenave te shume personazheve..Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Aurela lidhur me martesen e saj me Skerdin ka treguar disa thashetheme. Shpeshhere njerezit pyesnin si eshte e mundur qe ata jane martuar, madje edhe aludonin se mes tyre ishte Aurela qe mbante pantallonat e lidhjes duke qene se ai eshte dy vite me i vogel se ajo. Vjerra e saj garipe ishte ajo qe u ka mbyllur gojen te gjitheve dhe se Aurela e ka marre me te qeshur gjithe kete gje..Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Aurela per me teper tha:
”Vjehrra ishte ne parukeri kur degjoi dy gra te thonin si ka lejuar mamaja e Skerdit te birin te martohej me nje grua me te madhe ne moshe. Kaq ka mjaftuar qe ajo te reagoje dhe t’u mbylle gojen.”

Advertisement

 

“Skerdi eshte shume i qete, nxehet rralle. Ama eshte nga ata qe po u nxeh, hapi rrugen. Me mire une qe e kam 5 minuta dhe kur me kalon te fal. Ai eshte gjithe kohen sikur te studion”- tregoi Aurela per karakterin e bashkeshortit.

Advertisement