Lajmet e fundit

E mbani mend Shulën që s’donte as vajzën e vet Melekun/ Ja si duket sot ajo

Advertisement

 

Aktorja turke Gonca Vuslateri është shumë e njohur për rolin e “Shules” në serialin “Nënë”.

 

Ajo ka një karrierë të gjatë në kinematografi, por ky rol e bëri të famshme në shumë vende të botës. Kanë kaluar kohë që nga xhirimet e serialit “Nënë” dhe tanimë aktorja ka ndryshuar në pamjen e saj.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

Ajo ka postuar në Instagram disa foto të fundit ku shfaqet me një look ndryshe, por e kuruar dhe plot sharm.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Nuk kanë munduar as fotot ekstravagante apo ato me rroba banjo. Së fundmi Gonca i është përkushtuar edhe këndimit. Më lart ju sjellim disa nga fotot e reja të aktores 33-vjeçare.

Advertisement
Advertisement