Lajmet e fundit

Ftoi për takim dy vajzat binjake/ Ato i kthehen keq: pse në krevat me të dyja do shkosh..!?

Advertisement

 

Saimiri, protagonisti i spektaklit “Love Story” në TV Klan, pas mëngjesit në vilën e tij me të gjitha konkurrentet, vendosi që të ftojë në takim motrat binjake dhe Vivien.

 

Duke qenë se Albana dhe Silvana kanë të njëjtën pamje, 33-vjeçari vendosi t’i takojë ato të dyja njëherësh, por në një mabient të ndarë me një murë, ku të dëgjonte vetëm zërin e tyre.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Sipas saimirit, kjo është një mënyrë e mirë për të zbuluar karakterin e dy motrave dhe për të kuptuar se cila i pëlqen më shumë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

“Në takimin me Albanën dhe Silvanën e kam shumë të vështir sepse janë dy motra, aq më tepër që janë dhe binjake. Pothuajse kanë të njëjtën aparencë. Kam zgjedhur që këtë takim ta bëjëm një “blind date”, një takim të fshehur, që të na ndajë një mur dhe unë nëpërmjet zërit t’ju bëj disa pyetje vajzave dhe në fund të takimit të shoh se cila prej të dyjave më të

Advertisement
Advertisement