Lajmet e fundit

Mamaja i kërkon të martohet, Renato Mekolli i jep përgjigjen epike: Mos i themi emrin se do të na vijë…

Advertisement

 

Mamaja i kërkon të martohet, Renato Mekolli i jep përgjigjen epike: Mos i themi emrin se do të na vijë…
Në finalen e “Hell’s kitchen”, Renato Mekolli ka një të ftuar shumë speciale, nënën e tij. Renato u përlot teksa i kërkoi falje të ëmës që nuk i ka qëndruar dot pranë gjatë viteve në emigracion ndërsa ajo i bëri një kërkesë.

 

Mamaja i kërkoi Renatos të martohet dhe shefi i kuzhinës zbuloi se ka një të dashur, por dëshiron të mos ja thotë emrin.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Nusja aty është, ti e di shumë mirë, mos themi emrin tani se po e thamë do të të vijë krushka”, i tha Renato të ëmës dhe ajo iu përgjigj se e mirëpret krushkën.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement