Lajmet e fundit

Me ne fund gjeti burre? Monika Lubonja be fason te gjithe, ja cfare po ndodh me jeten e saj inti me (Video)

Advertisement

 

Monika Lubonja vazhdon të shijojë vëmendjen që i riktheu “Big Brother VIP”. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale që i përdor si urë komunikimi me ndjekësit e saj.

 

Ajo së fundmi ka realizuar një intervistë virtuale në Instagram ku i është përgjigjur kuriozitetit të ndjekësve rreth çështjeve të ndryshme. Mes të tjerash dikush i shkruan asaj: “A gjete burrë mi se jam bërë merak për ty? Je frymëzim për femrat.”

 

Kësaj pyetjeje Monika i është përgjigjur duke thënë: “Akoma nuk kam gjetur hiqe këtë merak. Por mbaj këtë të dytën se jam frymëzim për gratë dhe vajzat shqiptare.”Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ndër pyetjet e bëra ishin edhe planet e aktores për projekte në television. “Tani televizioni është pjesë e imja. Shumë shpejt po mendoj të sjell diçka timen, diçka shumë origjinale, funny si Monika. Por do zoti më realizohet kjo dëshirë. Po në television kuptohet,”-ka deklaruar Monika.

Advertisement

 

Aktorja është komentuar shpesh edhe për hatërmbetjet me ish-banorët e Big Brother VIP. Madje është aluduar se edhe i kanë bërë bllok në Instagram. “Më kanë bërë bllok?! Nuk është e vërtetë. Do më zhbllokojnë, ua siguroj. Nëse ky bllok është i vërtetë. Po pres t’më hiqni bllokun,”-është përgjigjur aktorja.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Sigurisht nuk kishin si të mungonin pyetje rreth personazheve të tjerë të Big Brother Vip, me të cilët Lubonja ruan një relacion të afërtë jashtë shtëpisë. Një ndjekës e pyet nëse do të ketë ndonjë projekt me Beatrix Ramosaj-n, ndërkohë që aktorja shfqet shumë e gatshme. “E vërtetë! Do të na shkonte një projekt të dyja me Trixën. Në momentin e parë që mund të vijë do të jem e gatshme me punuar me Trixën, sepse është dashuria ime.”Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement