Lajmet e fundit

Pas 7 viteve martesë i tha burrit ik andej/ Zhaku tregon si ishte puna: Jam bërë aq keq sa…

Advertisement

 

Artistja Inida Kreuz, e njohur ndryshe si Zhaku, ishte e ftuar përmes një lidhje me Skype në emisionin “Ftesë në 5”. Gjatë bisedës me Bieta Sulon, Zhaku tregoi momentin e ndarjes nga bashkëshorti i saj gjerman Kristian, pas 7 vitesh martesë.

 

Artistja u shpreh se lidhja e tyre u bë paska toksike dhe ajo vetë po kalonte në gjendje depresive pasi ndihej jo e realizuar në botën e artit.

 

U bë paksa toks ike marrëdhënia. Më e bukura është ama që ashtu më dukej mua atëherë. Të dyve na dukej ashtu, sepse ishte një lloj konsensusi që e arritëm bashkë. Por kur je bashkë Bieta edhe zihesh, filloi të ketë një lloj krisje. Për të mos shkatërruar nervat, edhe unë po kaloja një gjendje depresive, nuk po ndihesha e realizuar nga ana artistike, kisha hequr dorë nga shfaqet në teatër.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Kur nuk të sjell rezultate, është e gjithë ajo punë. Ajo ndarja na bëri shumë mirë, për të kuptuar dhe për të gjetur ekuilibrin, për të studiuar veten. Kisha nevojë për të parë se ku arrija unë vetë. Kisha nevojë të shikoja veten time pa Kristianin”, tha Zhaku.

Advertisement
Advertisement