Lajmet e fundit

Zhaku e famshme shkund shqiptarët/ Femra shqiptare mund të jetë e v irgjër nga poshtë, por ku*vë nga lart

Advertisement

 

Bieta Sulo, pas shumë kohësh mungesë në ekranet shqiptare, pati të ftuar në emisionin e sotëm “Ftesë në 5”, Inida Kreuz, e njohur nga të gjithë si Zhaku. Në mesin e disa pyetjeve që Bieta i bëri ishte edhe: “Çfarë mendon për meshkujt që punojnë në emigrim por duan të martohen me një vajzë të vi rgjër shqiptare?”Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Më konkretisht, Inida iu përgjigj duke thënë se:Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

“Nuk dua të futem fare në këtë pjesë. Se i di që ka djem shqiptarë që ende mendojnë kështu. Por gjynah që e gjyk ojnë një femer nga vir gjëria. Ajo mund të jetë e vir gjër nga poshtë, por mund të jetë kur*ë nga lart (duke treguar mendjen).Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Është më shumë fr ika nga fjalët e komshies, se e njoh shoqërinë shqiptare shumë mire. Ashtu rriten njerëzit në Shqipëri. Mirëkuptimi im nuk do të thotë që s’dua që ky fenomen të ndryshojë. Por e shoh që për disa njerëz është e rëndësishme. Mosha mbi 40 vjeç i ka akoma këto mentalitete. Mendoj që brezi më i ri do të jetë më i hapur.”

Advertisement
Advertisement