Lajmet e fundit

20 vite qe jeton me vjehrrën në një cati, Eni Çobani tregon hapur sh erret: Mos kujtoni se

Advertisement

 

Juristja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Eni Çobani ishte e ftuar në “Soiree”, ku gjatë emisionit ka folur për marrëdhënien e saj me vjehrrën.

 

Advertisement

Eni ka treguar se jeton prej 20 vitesh me prindërit e bashkëshortit dhe nuk i janë bërë kurrë barrë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Unë jam nënë e një djali. Jam shumë krenare për atë djalë që kam bërë. Kush nuk është sot krenar për fëmijët e tij.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

 

Sot dua t’i them prindërve të bashkëshortit tim që kanë qenë një ndihmë e jashtëzakonshme.Unë jam një grua që kam jetuar 20 vite me prindërit e bashkëshortit. Unë jetoj në një familje me ta. Nuk më janë rënduar kurrë”, u shpreh Eni.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

E pyetur nëse ka shkëmbyer ndonjëherë llafe me vjehrrën, juristja u përgjigj: “Po sigurisht, po ti këmben fjalë me veten, jo me vjehrrën, vjehrrin.Por ata kanë qenë gjyshër të jashtëzakonshëm për djalin tim dhe unë jam shumë e lumtur që djalit i dhashë atij mundësinë të jetonte pranë tyre”.

Advertisement