Lajmet e fundit

Ardit Gjebrea ulet si i aku zuar në ‘Shihemi në gjyq’, Eni Çobani i del kundër: Ne kemi fakte!

Advertisement

 

Dje moderatori i programit ‘E diela shqiptare’, Ardit Gjebrea u ul për herë të parë në bankën e ta akuzuarit në rubrikën ‘Shihemi në gjyq’.

 

Ardit Gjebrea nuk u shfaq në vendin e tij të zakonshëm, por u ul pranë Alfredos, 72-vjeçarit italian që akuz ohet nga Anjeza për tra dhti.

 

Përveç ndihmës që i dha Alfredos në argumentim duke mbajtur kështu anën e tij, moderatori asistoi edhe në përkthim për të bërë të mundur që situata të përcillet sa më qartë.

 

Ardit Gjebrea: Për herë të parë jam ulur këtu, nuk kam qenë asnjëherë. Jam me Alfredon, do luftojmë të dy.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Nuk e di pse zoti Alfredo, unë besoj tek ju, nuk e di pse. Megjithatë duke qenë drejtues i programit. Duke qenë drejtues do rrija atje.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Më dha leje zonja Eni që të vij këtu kështu që më lejoni që për sa kohë jam në këtë vendin këtu, të mbaj pjesë. Na sulmoni dhe do ju përgjigjemi. Unë besoj që ne jemi të pafajshëm. Ne s’kemi bërë gjë.

Eni Çobani: Ne kemi fakte!Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement