Lajmet e fundit

Elisa Spiropali: Nuk Ma Bën Syri Tërr Se S’i Kam Marrë Asnjë Cent Shqiptarëve!

Advertisement

 

Ministrja e Shtetit per Marredheniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, duke folur ne diten e dyte te punimeve te Kongresit te Partise Social iste, PS, ne Pallatin e Kongreseve, i cili u fokusua te termeti dhe pasojat e tij, aministia me afat te kufizuar per legalizimin e aseteve te emigranteve dhe u votuan ndryshimet ne statutin e partise.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Sali Berisha ka pasur një debat të fortë ditën e sotme me Elisa Spiropalin. Ai e ka akuzuar atë si një drejtoreshë dhe politikane që i ka dhënë tendera vëllait të saj.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

 

Mirëpo, Elisa e ka mohuar dhe ka thënë se nuk ka përfituar kurrë para nga taksapaguesit shqiptarë.
Elisa tha: Unë e njoh vëllain tim. E di ku punuon, sa e ka rrogën dhe ku jeton. Po ti Sali i njeh familjarët e tu?! Unë jam serbes, nuk ma bën syri tërr. Asnjë cent nuk kanë përfituar familjarët e mi nga taksapaguesit shqiptarë.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ministrja e Shtetit per Marredheniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, duke folur ne diten e dyte te punimeve te Kongresit te Partise Social iste, PS, ne Pallatin e Kongreseve, i cili u fokusua te termeti dhe pasojat e tij, aministia me afat te kufizuar per legalizimin e aseteve te emigranteve dhe u votuan ndryshimet ne statutin e partise.

Advertisement
Advertisement