Lajmet e fundit

Evi Reci humbi familjen e xhaxhait dhe shoqen e ngushtë bashkë me vajzën nga tërmeti/ Të bën për të qarë me fjalët e saj: Më mungoni shumë…

Advertisement

 

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi kujton shtatë personat e afërm që humbi nga tërmeti tr ag jik i 26 nëntorit 2019.Shty’p ha psiren rek.lamuese me posht e per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

Sot, një vit pas tr agjed isë së madhe, Evi ka kujtuar personat e dashur me një postim në InstaStory-n e saj. Këngëtarja ka publikuar fotot e tyre, ndërsa krahas postimit shkruan:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Më keni munguar shumë! Një vit pa ju!”
Familja e xhaxhait të Evit humbi jetën nën rrënoja, ashtu sikurse mikesha e saj e fëmijërisë, Diena, së bashku me të bijën dhe mamanë e saj.

Advertisement
Advertisement