Lajmet e fundit

E bujshme/ Bes Kallakut i del emri te përgjimet e Zogut të Tiranës: Do miku im dashnore po kujdes se është i martuar…

Advertisement

 

P olicia dhe pro kuroria e Tiranës e kanë ende në shqyrtim dosjen e bujshme të pro.stitucionit VIP në kryeqytet, në të cilën deri tani janë përfshirë edhe emra nga bota e medias dhe spektaklit.

 

Në zbardhjen e për gjimeve të tjera rreth dosjes penale kundër 8 të pan dehurve mes tyre dhe Hermes Nikaj, njeriu që shf.rytëzonte vajzat për pros.titucion, kanë dalë detaje dhe emra të rinj, raporton sot “Fjala.al”.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Përveç H ermes Nikajt ose siç njihet ndryshe si “Zogu i Tiranës”, të pandehur janë marrë 8 p ersona, mes tyre dhe Anjeza Bena, një parukiere në rrugën “Myslym Shyri”.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Në vorbullën e rasteve të dokumentuara nga ana e prokurorisë së Tiranës, është e përfshirë dhe një gazetare me inicialet A.F., e cila rezulton të jetë nxjerrë për të kryer marrëdh.ënie se.k suale, me miqtë e Hermes Nikaj.Ndërkohë në komunikimet që ka Prokuroria pretendohet se, Hermes Nikaj, bisedon edhe me aktorin e humorit, Bes Kallaku, ku të dy sipas Pro kurorisë, “bashkëbisedojnë për disa pag esa”.

Advertisement

 

Ndërsa një tjetër episod i provuar është kur një ndë rtues 32-vjeç në Tiranë, kërkon të gjejë vajza për të kryer marrëdh.ënie s.eksuale, por ai është i martuar dhe kërkon që të mos i dalë asnjë fjalë, pasi do i sillte shumë prob leme.

Advertisement
Advertisement