Lajmet e fundit

E donte për burrë Saimirin po ai e hoqi nga programi/ Flet Klea: Kot bën ai, më shkruajti vetë në 3 të natës…

Advertisement

 

Mbrëmjen e të hënës dy nga 18 konkurrentet e “Love Story” nuk morën trëndafil nga Saimiri, duke përfunduar kështu rrugëtimin në këtë reality show. Njëra prej vajzave ishte Klea, e cila nuk mundi t’i mbante emocionet dhe shpërtheu në lot pas vendimit të Saimirit.

 

Pas daljes nga spektakli, Klea me disa postime në Instastory deklaronte se nuk do ndalet dhe tani do e njohin vërtetë se kush është. Së fundmi ajo dha një int ervistë për “Daily Love Story”, ku tregoi se ka marrë edhe një mesazh nga Saimiri atë natë, teksa ai i kërkonte të mbeteshin miq.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Saimiri më shkruajti nga ora 3 e gjys e mbrëmjes atë natë dhe më tha që të mbetemi miq, por unë isha me ato mendimet e mia që ka dorë produksioni dhe i thash nuk kemi pse të mbetemi miq. S’kam dashur të takoj njeri për faktin se e ndjeva veten të zhgënjyer nga të tjerët. Komente pozitive kam marrë pafund, por siç thonë, edhe kur v des njeriu gjithë të mirë e bëjn”, tha Klea.

Advertisement

 

Ajo tregoi se ka një hatërmbetje me opinionistin e spektaklit, Robert Aliajn, për të cilin shprehet se e “talli” në momentin kur ajo po qante. Klea u shpreh se Roberti e ka ftuar më pas për kafe, por ajo nuk ka pranuar.

Advertisement
Advertisement