Lajmet e fundit

I qeshi fati më në fund/ Beniada gjen burrë dhe ua tregon të gjithëve

Advertisement

 

Beniada Nishani është një nga modelet më të sukseshme shqiptare në Itali, por famën e mori gjatë realityshow “Big Brother Vip” ku fitoi zemrat e publikut me karakterin e saj dhe pozitivitetin që tregoi.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Pas eksperiencës së saj në BBV, Beniada u bë pjesë e botës së televizionit në Shqipëri, por tani ndodhet në Itali pranë familjes për të shijuar pushimet.Modelja është shumë e rezervuar sa i përket jetës private, por me një veprim të fundit i ka habitur të gjithë.

 

Beniada ka postuar në InstaStory një video trajnerit të palestrës, Jose Ramos i cili shfaqet duke kërcyer dhe shkruan se e ka gjetur burrin e saj. “E gjeta burrin@lindajakic. Është ok,” shkruan Beniada.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Pas qendrimit per disa muaj ne Shqiperi, Beniada Nishani është rikthyer në Itali për disa kohë por është përballur menjëherë me një situatë jo të këndshme.Modelja ka treguar në Instagram se ka debatuar me komshien e saj sepse i kishte zënë garazhdin dhe e kishte ofenduar.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement