Lajmet e fundit

Klajdi, Djali I Fatos Dhe Xhoana Nanos Tashmë Burrë. Shikoni Si Duket Ai Në Foton Me Të Atin

Advertisement

 

Kesaj here ish kryem inistri shqiptar vjen ne vemendje te publikut shqiptar por ne nje foto qe Klajdi Nano ka postuar ne Instagramin e tij per te treguar marredhenien e tyre te vecante.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ndoshta ju kujtohet si femije i vogel, Klajdi qe tani me eshte bere burre dhe se bashku m te atin kane dale ne kete foto te bukur. Kujtojme se ishte vetem 14 vjec kur djali i Xhoana Nanos u biresua nga bashkeshorti i saj Fatos Nano, ne ate kohe kryeminister i Shqiperise.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement

 

Me postimin e tij ne Instagram Klajdi e solli Nanon serish ne vemendjen e publikut shqiptar.
Por asokohe ishte Artur Muharremi, ish bashkëshorti i Xhoanës qe i dha pëlqimin gjykatës që djali i tij të birësohej nga ish kryesocialisti Fatos Nano.

Advertisement
Advertisement