Lajmet e fundit

Për herë të parë Berisha rrëfen prapaskenat e v rasjes së Azem Hajdarit/ Ja kush e nxorri në pri të

Advertisement

 

Vr asja e ish-liderit his torik të lëvizjes Dhjetor `90, ka mbetur ende e paz bardhur pl otës isht dhe kjo çështje vijon të diskutohet edhe në ditën e sotme.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Ajo që ka mbetur en igmë është se kush e nxori në prit ë Azem Hajdarin. Për këtë ka folur mbrëmjen e sotme edhe ish-kryeministri Sali Berisha, i cili pretendon se në pritë e nxori ish-kreu i Sh ërbimit In formativ Shtetëror (SHISH) Fatos KlosiShty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Në pr itë, po të më pyesësh mua, e nxori Fatos Klosi. Në deklaratën time është thënë personi që më erdhi në zyrë dhe më tha: Unë e v ra va Azem Hajdarin, sepse kështu më ndodhi. Më tha që i kishin thënë t’i thoshte Azemit se aty është një makinë. Ai ishte i tron ditur. Ky ishte një militant i Partisë Demokratike.

Advertisement
Advertisement