Lajmet e fundit

Video/ Kjo është Beharja, gjyshja shqiptare që rri tërë ditën e ditës në…

Advertisement

 

Po ju keni në shtëpi persona mbi 50 vjecare qe e perdorin telefonin smart dhe FB me shume se te rinjte?

 

Pasi kohët e fundit, F acebook-u është kthyer në një nga platformat që përdoret më shumë nga shqiptarët. Por përdorues të këtij rrjeti social nuk janë vetëm të rinjtë, por janë dhe të moshuarit.

 

Behare Mema, 63 vjeç, ka rreth 3 vite që ka hapur llogarinë e saj në Fac ebook. Ajo ka njohur shumë miq të rinj dhe tregon për Klan Plus se përdorimi i këtij rrjeti social është kthyer në pjesë të përditshmërisë së saj.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

“Sa zgjohem në mëngjes, direkt do të hap telefonin, kush më ka çuar ndonjë mesazh, e më pas i përshëndes të gjithë Mirmëngjes. I çojmë njëra-tjetrës figurat e ndryshme, përshëndetjet…”.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Beharja shprehet se nëpërmjet Fac ebook-ut, ka rigjetur shoqet e saj më të vjetra, me të cilat kishte shumë kohë që nuk fliste.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

“Paska qenë shumë i domosdoshëm, pasi kisha 30 vjet me shoqet e mia, që unë nuk kisha folur, që në 91’shin, kur u shkëputëm nga ndërmarrjet. Fa cebook-u bëri që të ishim shumë afër me njëra-tjetrën”.

Advertisement
Advertisement