Lajmet e fundit

Elifin e bukur e tradhtoi burri/ Sot ajo është e lidhur me bukuroshin 9 vite më të ri…!!

Advertisement

 

Pak muaj më parë aktorja turke Tuba Büyüküstün e njohur si “Syhan” dhe ”Elif, i dha fund lidhjes me producentin Umut Evirgen.

 

Aktorja mësoi se partneri i saj ka ftuar në shtëpi disa vajza, që ishin prezantuesja Defne Samyeli dhe vajzat e saj. Me ta marrë vesh këtë Tuba i dha fund lidhjes pas 3 vitesh.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

 

Ndërkohë së fundmi raportohet se aktorja ka nisur një lidhje të re me Ekin Mert Daymaz. Ekin është 9 vite më i vogël se Tuba, është aktor dhe shumë i pëlqyer nga publiku.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement