Lajmet e fundit

Paraja e hedh ujin përpjetë/ Ja sa diferencë në moshë ka Alketa me Biznesmenin që ka marrë për burrë

Advertisement

 

Pavarësisht se është një ndër personazhet më të njohura në publikun shqiptar, ne aspektin e jetes se saj private, Alketa Vejsiut është një mister i plote.

 

Nëper faqe ne internet nuk qarkullon as edhe një foto e vetme familjare e moderatres së njohur (të paktën asnjë ku të dallohen fytyrat qartazi).DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Sic mund te mendohet per ne shqiptaret nje gjë e tillë sigurisht që ka shtuar edhe kuriozitetin e publikut për të ditur më shumë, veçanërisht rreth bashkëshortit të saj, biznesmenit te njohur.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Me shumë siguri shumica nga ne nuk e di por Alketa dhe bashkëshorti i saj Ardiani, kanë rreth 15-vite diferencë me njëri-tjetrin: ajo tani 35 vjeçe ndërsa ai 50.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Moderatorja dhe biznesmeni kanë lidhur kurorë në vitin 2006 në një dasmë “te ruajtur” nga mediat në periferi të Tiranës dhe kanë dy fëmijë si yje vajzën Nicole dhe djalin Lionel

Advertisement
Advertisement