Lajmet e fundit

Vetëm Një Varëse I Kushton Më Shumë Se Fiton Një Shqiptar Në Vit? Flet Minitrja Balluku: Unë I Blej Nga ….. Dhe Ju Thoni

Advertisement

 

Vetëm një varëse i kushton më shumë se fiton një shqiptar në vit? Flet minitrja Balluku: Unë i blej nga ….. dhe ju thoni
Vetëm një varëse i kushton më shumë se fiton një shqiptar në vit? Flet minitrja Balluku: Unë i blej nga ….. dhe ju thoni

 

Vetëm një varëse i kushton më shumë se fiton një shqiptar në vit? Flet minitrja Balluku: Unë i blej nga ….. dhe ju thoniMinistrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka komentuar lajmin e publikuar nga Dosja.al pak kohë më parë për çmimin e varëses së markës ‘Van Cleef & Arpels’.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

 

E ftuar në “EuroNews”, Balluku ka folur për investimet e Ministrisë që ajo drejton në projektet e vendit, duke u th umbu ar nga moderatorja Ilva Tare. Kjo e fundit, e ka cilësuar si “ministren më të pasur”, duke marrë parasysh di kast erin që ajo drejton.Ndërsa Balluku, edhe pse e ka kuptuar batutën, sërish i është përgjigjur se nuk është e pasur dhe se varëset e saj i blen me nga 10 dollarë.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement