Lajmet e fundit

Video/ Graciano nuk ia përton Albi Nakos: Është njeriu më mosmirënjohës që kam njohur

Advertisement

 

Balerini i njohur profesionist Graciano Tagani prej 7 vitesh ishte pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos. Ai i ftuar këtë javë në emisionin “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës ka rrëfyer me detaje mënyrën e çuditshme si është larguar nga trupa e Albi Nakos.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

“Mua më është bërë remove nga grupi i punës ne Whatss App dhe asgjë më shumë. Një njeri i madh si Albi mund të pushojë nga puna vetëm nga WhatsApp-i me një mesazh E kam marrë në telefon Albin që të paktën të merrja një sqarim më ka thënë që do të flasim nga afër por që nuk ndodhi kurrë. Unë e lash pastaj sepse nuk mu duke më me rëndësi. Nuk e di çfarë ka ndodhur ndoshta ka probleme me veten, ndihet i paplotësuar.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..
I pyetur nga Aulona nëse ka pasur përplasje më përpara Graciano tha se nuk ka ndodhur asnjë përplasje dhe gjithçka isht e shumë mirë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement

 

“Nuk ka pasur asnjë debat as fërkim asgjë. Unë Albin nuk e kam pasur vetëm koreograf, e kam pasur mik dhe minimalisht nga një mik e pret që të të japë një sqarim të paktën. Mosmirënjohja është gjëja me e keqe tek një person dhe ai e ka këtë. Sepse duke qenë se unë jam mirënjohës ndaj çdokujt që e meriton, dhe unë baletin e kam ushtruar sepse e dua si profesion dhe jo vetëm për të ardhura sepse dihet se sa paguhen balerinët këtu tek ne, e rrjedhimisht ti më ke prerë krahët. Ndihem shumë i prekur sepse ishte personi i fundit që e prisja ta bënte këtë.

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Jo se më ka mbajtur me hatër sepse unë e kam mbajtur vetë vendin e punës por miqësia që kemi patur. Mund të thoshte Graciano këtu ti po gabon.Fatma ka ndërhyrë duke thënë se si shkak i këtij largimi mund të jetë edhe xhelozia në profesion e këtë Graciano nuk e ka mohuar e as pohuar.Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

Advertisement