Lajmet e fundit

“Shkoja me femra te tjera, luaja bixhoz”, Endri Prifti zbulon si e transformoi ndarja nga gruaja…!!

Advertisement

 

Në një intervistë për moderatoren Ester Bylyku në Ora News, Endri Prifti, i cili është ndarë nga 3 gra, rrëfeu për herë të parë momentet e tij më të vështira pas ndarjes
Ester Bylyku: Si e kalon një mashkull i dashuruar brengën e ndarjes?
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Endri Prifti: Një pyetje me vend kjo. Prandaj ne bëjmë ato aventura që s’duhet t`i bëjmë, që e ekzagjerojmë. E kalon duke pirë alkool, duke abuzuar me gjëra të tjera, duke luajtur bixhoz, duke vuajtur me veten, duke shkuar me femra të tjera kot. Dhe prapë brenga nuk kalon, do vite që të kalojë ajo. Këngëtari korçar u shpreh se është penduar për disa dite të këqia që ka kaluar, ku shprehet se ka qenë nën efektin e ‘helmeve’.

Advertisement

 

Ester Bylyku: Më trego një rast, për diçka që ti ke bërë në gjendje të dehur dhe më pas je penduar.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Endri Prifti: Këto kanë të bëjnë me ato helmet që them unë, që rri shumë keq në ambiente që s’duhet të jesh. Rri kot, nuk e kupton se çfarë gabimi po bën, je duke bërë një gabim që nuk e meriton, por nuk funksionon kjo, sepse je helmuar. Dhe bën atë që kur të shohin njerëzit që rri në një banak i varur, me gotën e alkoolit përpara, kalojnë 24 orë, kalojnë 24 orë të tjera dhe ti je akoma aty, ky është një gabim i pafalshëm. Shumë njerëz mund ta gjykojnë, por kam qenë i hel.muar aty.

Advertisement
Advertisement