Lajmet e fundit

27 vite më parë! Nuk do gjeni dot se për cilën politikane bëhet fjalë/FOTO

Advertisement

 

27 vite më parë! Nuk do gjeni dot se për cilën politikane bëhet fjalë/FOTO
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

27 vite më parë! Nuk do gjeni dot se për cilën politikane bëhet fjalë/FOTO
Para se të zinte një vend në Parlamentin e Shqipërisë dhe të lu ftonte për Integrimin e vendit në BE, Majlinda Bregu ju ka folur shqiptarëve nga studio e lajmeve.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement
Advertisement

 

Zonja Bregu është bërë nostalgjike pak kohe me pare për vitet kur jepte lajmet në TVSH dhe ishte vetëm 21 vjeç.
“Çfare kthimi ne kohe! 1995 ose 21 vjec. Part time ne TVSH, full time studente. Mire qe kishte Eleni Toroveci nje buzekuq ekrani per te gjitha”- ka shkruar ish deputetja krah fotos së saj.

Advertisement