Lajmet e fundit

Ja cila është vajza e bukur e biznesmenit të njohur me të cilën është fejuar A rbër Hajdari? /FOTO

 

Opinionisti i reality-show më të ndjekur të momentit në trojet shqiptare, “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari ka njoftuar se së shpejti do të kurorëzojë dashurinë me martesë.
Kjo gjë u bë e ditur para pak javëve, ku në një intervistë me aktorin Donald Veshaj, zbuloi se pas përfundimit të reality-show, ka planifikuar martesën, teksa e ka pyetur aktorin nëse ka ndonjë ide për propozim që t’i tregoj pasi që kanë moshën e njëjtë.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Por a e keni ditur se kush është vajza qe ia ka rrëmbyer zemrën opinionistit?
Ajo është Vlera Devolli, vajza e biznesmenit të njohur Blerim Devollit, e që dyshja para disa muajsh janë fejuar në qytetin e Tiranës.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Përmes disa fotografive, Arbëri e ka zbuluar partneren e tij, duke shkruar: Vlera ime.
Po ashtu, Arbri edhe nëpër intervista të ndryshme ka folur për marrëdhënien e tij me Vlerën dhe momentin se si janë njoftuar ata.