Lajmet e fundit

Nuk do ta besoni se cfare ndryshimi d rastik ka pesuar Xh isiela Ma loku vajza që bëri ‘bujë’ në vitin 2018/FOTO

Advertisement

 

Rikthehet Xhisiela Maloku! Personazhi atipik që bëri lëmsh vendin në vitin 2018, pasi deno ncoi ish-të dashurin Rexhep Rraja për dhu në.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Pa kaluar 24 orë ndryshoi dës hminë dhe mori barrën e përgjegjësive mbi supe. Sot, Xhisiela ka ndryshuar totalisht ne pamje dhe do të shkëputet nga ajo ngjarje e e rrët e j etës së saj.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

 

Ditën e sotme, ajo ka dhënë një intervistë ekskluzive për emisionin “Shqipëria Live”, ku ka zbuluar se vijon e jeton në Fushë-Krujë me familjen dhe nuk është larguar nga aty në asnjë moment.
Gjatë kësaj interviste, Xhisiela u shpreh se nuk ka pasur pro bleme në Fushë-Krujë pas ngjarjes së buj shme, por rrjetet sociale kanë qenë më prob lematike dhe për një farë kohe është larguar prej tyre.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement